Gala Caritabila a Asociatiei Hermes Bucuresti, Editia a V-a

Asociatia Hermes Bucuresti are deosebita onoare de a va prezenta derularea celei de a V-a editie a evenimentului caritabil „Viitorul lor depinde de tine!”.

Evenimentul avut loc la Hotel Novotel, Calea Victoriei 37B, Sector 1, Bucuresti, Romania, Sala Paris, in data de 19 octombrie 2016, incepand cu ora 19:00

Participantii au avut deosebita placere de a-i asculta pe Silvia Dumitrescu si Florin Apostol ne-au ajutat cu vocile lor de aur sa sensibilizam invitatii pentru aceasta cauza nobila.

Fondurile stranse in cadrul Galei de Caritate, Editia a V-a, vor fi utilizate in cadrul campaniei umanitare  „Fii tu eroul unui copil... Ajuta-l sa mearga la scoala!”